Florbal do škol

Další projekt pod hlavičkou našeho oddílu byl zahájen.

Cílem tohoto projektu je vytvářit pro děti jiné pojetí tělesné výchovy, rozvíjet pohybový vývoj dětí s důrazem na zábavu.
Naši proškolení trenéři vedou hodinu tělesné výchovy místo samotných učitelů. Děti si vyzkouší různé pohybové hry na rozvoj koordinace a rychlosti, které jsou pro děti obměnou tradičních hodin tělesné výchovy. Pro učitele se jedná o formu praktického školení a motivace pro další práci. Dětem jsou představeny základy florbalu, ale nosným pilířem projektu je pohybová aktivita

Jako jedna z prvních škol, která tuto možnost využila je Základní školou Klatovy Čapkova ulice. Zde dostaly děti příležitost si v rámci hodin tělesné výchovy vyzkoušet naši hodinu tělesné výchovy. Jak se dětem naše hodina tělesné výchovy líbila posuďte sami. Akce probíhá 4x ročně u dětí prvního stupně. Rádi dáme příležitost dětem i ve Vaší škole si vyzkoušet trénink pod naším vedením, zcela zdarma!

Další možností je na samotné škole zavést kroužek florbalu pro žáky prvního stupně. Jedná se o formu jakési sportovní družiny.

Náš oddíly nabízí podobné aktivity i pro další školy nebo školky v Klatovském regionu.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, rádi s Vámi probereme všechny možnosti.

Jiří Klouda - Předseda oddílu (+420 722 957 069)

Váš tým Florbal Klatovy