Členská sekce

Oddíl Florbal Klatovy přešel od února 2021 na nový systém ohledně správy klubu a interní komunikace. Jedná se o novou členskou sekci EOS. Prosíme všechny nové členy Florbal Klatovy, aby se do nového systému zaregistrovali.

19_20210912_212242.png

Základní podmínkou pro efektivní komunikaci je naplnění klubové sekce našimi členy. Člena klubu (hráče, hráčku), který ještě nedosáhl šestnácti let musí registrovat jeho rodiče, hráči nad šestnáct let se registrují sami. Registraci může provést zde! (přístup i z homepage webu > ODKAZ - záložka vpravo nahoře). Podrobný návod pro registraci a další informace jsou níže ve článku.

Klubové informace z první ruky

Naším cílem je, aby se členská sekce Florbal Klatovy stala jediným komplexním kanálem pro komunikaci a řízení celého klubu.

Klubová sekce

Každý člen (trenér, hráč, rodič) najde na svém profilu veškeré potřebné informace ohledně jeho osoby, týmu ve kterém hraje a také v rámci celého klubu. Tréninky, docházka, nominace, kalendář, přehled plateb nebo elektronické odevzdávaní dokumentů. To a mnoho dalšího členská sekce nabízí. 

Mobilní aplikace

Velkou výhodou je také možnost využití mobilní aplikace! Ke spuštění sekce jsme totiž zároveň připojili i mobilní aplikaci, kterou si může každý jednoduše stáhnout. Link pro stažení aplikace je zde!

Návod na přihlášení do klubové sekce Florbal Klatovy:

  1. Otevřete si přihlašovací stránku do Členské sekce
  2. Ve spodní části klikněte na odkaz: "Nová registrace"
  3. Vyplňte textová pole označená hvězdičkou (např. jméno a příjmení člena, rodiče vyplňují jméno a příjmení svého dítěte). Po vyplnění všech polí (do pole Poznámka uveďte kategorii, ve které Vaše dítě působí), klikněte na tlačítko Odeslat
  4. Na vaši e-mailovou adresu, kterou jste zadali, obdržíte zprávu s pozvánkou do Členské sekce.
  5. Klikněte na odkaz, který Vám přišel do emailu.
  6. A teď to nejdůležitější: Pokud Vás k tomu systém vyzve, zvolte, zda jste ČLEN, nebo RODIČ/ZÁSTUPCE daného člena …

- Rodiče/zástupce více dětí se musí přihlásit skrze pozvánku každého z nich (správu veškerých dětí pak budou mít pod svým profilem)

  1. Potvrďte, upravte či zadejte své základní údaje a klikněte na tlačítko Odeslat
  2. Budete přesměrováni na přihlašovací stránku, zadejte email, heslo a klikněte na tlačítko „přihlásit se“
  3. Vyplňte prosím kontaktní údaje.
  4. Můžete začít naplno využívat Členskou sekci Florbal Klatovy.

Věkové hranice v členské sekci:

16 let

Věková hranice, po jejímž dovršení může člen sám měnit své kontaktní a jiné údaje, resp. zasílat žádosti o jejich změnu na sekretariát.

19 let

Věková hranice plnoletosti člena pro klubovou sekci, tedy věk, do jehož dovršení jsou u člena vyžadovány kontaktní údaje alespoň na jednoho rodiče, resp. odpovědného zástupce.

Odkazy, které by se vám mohly hodit:

Obrázkový návod pro registraci naleznete na našem Webu v záložce Klub > Ke stažení.

Informace pro členy a rodiče aneb co mě čeká v členské sekci: https://www.eos.cz/podpora/klubova-sekce-jak-na-to

Jak zprovoznit mobilní aplikaci a propojit ji tak s členskou sekcí najdete na našem Webu v záložce Klub > Ke stažení

V případě dotazů nebo jakýchkoli problémů související s přechodem klubový systém eos nás kontaktujte na e-mailu klouda@florbal-klatovy.cz. Pro urgentní případy je k dispozici Jiří Klouda na telefonním čísle (+420 722 957 069).

Věříme, že se vám bude v nové sekci dobře pracovat, ušetří vám spoustu času a celkově zpříjemní fungování v klubu.

Váš tým Florbal Klatovy