Související zápasy

Florbal Klatovy

Zápasy druhého víkendu tohoto roku a jejich shrnutí

Druhý víkend roku 2023 je minulostí a my si níže shrneme turnaje dvou našich kategorií

Dorost - Tomáš Joachimsthaler
Dorost odehrál 6. kolo 2. ligy dorostenců ve Františkových Lázních. První zápas nás čekali Akademici z Chebu. Jednalo se o vyrovnané utkání nahoru dolu, pro oko diváka pěkná podívaná. Zápas rozhodla přesilovka soupeře. Zápas jsme prohráli 3:2. To je u nás v sezóně bohužel už klasika, zápasy pravidelně ztrácíme o gól. Musíme zapracovat na obraně a bránění soupeřových brejků, to nám dělalo největší problém. Druhý zápas jsme nastoupili proti Sokolovu. První třetina nezáživná 0:0. Začátek druhé třetiny klukům vyšel odskočili jsme do vedení 2:0, poté na 3:1, ale skóre na konci třetiny bylo 4:4. Zápas jsme znovu smolně prohráli o gól 5:6. Moc pozitivního se na našem výkonu najít nedá. Přesto si pochvalu a poděkování zaslouží trojice stržů, která s námi jela. Jmenovitě Dan Kollros, Michal Strejc a Petr Kožený, všichni tři se dokázali střelecky prosadit proti Sokolovu za což jsem nesmírně rád. Pochvalu si zaslouží i gólman Matyáš Zástěra, který je rovněž starší žák a oba zápasy nás skvěle podržel. Příští kolo odehrajeme v Chebu a doufám, že tam už bodovat budeme!

Mladší žákyně - Radek Mašát

Mladší žákyně sehrály v neděli 15.ledna tři zápasy jejich soutěže. Turnaj jsme zahájili proti početnému družstvu Rokycan. Holky si dokázaly vytvořit šance, ale trefit branku byl celkem problém. Bojovný zápas jsme ale vyhráli 2:1. V následujícím zápase jsme se utkali se Slavií Plzeň red. Vyrovnané utkání by zřejmě skončilo bez branek, kdybychom si tři vteřiny před koncem nedali vlastní gól. Takže nakonec prohra 0:1. I to se stává. V posledním utkání proti Tlučné holky bojovaly, nakonec zvítězily 4:0. Byl to ovšem zbytečně vyhrocený především konec zápasu.
Poděkování patří všem hráčkám, které předvedly týmový výkon, za podporu fanouškům.