Související zápasy

Florbal Klatovy
9_1634384723.png
116_20231107_181704.jpg

Vítězná šnůra přerušena a dorost bohužel nebodoval

Vítěznou šnůru mužů ukončily Plzeňské Gorily. Dorost na turnaj v Tachově dvakrát prohrál. Starší žáci zažili ve druhém koši výkony jako na houpačce. Přípravka si užila parádání turnaj na domácí hale CMS!

Přípravka - Klára Malá

2. kolo ligy přípravek na domácí půdě se sledovalo skvěle ze střídačky, a věřim, že i z tribuny. Děti se postaraly o 3 výhry ze 3 zápasů a gólů rozhodně nebylo málo. Bylo vidět, že je to baví a předvádí pohledný florbal. Zároveň se umí domluvit mimo hru. Za mě jednoznačně povedený turnaj, kde jsme konečně ukázali, co se učíme na trénincích. Děkuji dětem a jejich rodičům za skvělý domác turnaj!

Starší žáci - Jiří Veselý

V neděli jsme odehráli další kolo starších žáků v Plzni na Slavii.

V prvním zápase proti Otavským Vydrám jsme měli dobrou první polovinu, kterou jsme vyhráli 4:1. V druhé polovině jsme věděli že soupeř bude muset trochu otevřít hru a my si počkáme na jejich chyby. To se i stalo a nakonec jsme vyhráli 6:4.

Druhý zápas jsme se utkali s domácí Slavii Plzeň. Trápila nás zbytečná pasivita. Prohra 7:0, výsledek hovoří za vše. Asi bych to dál nerozváděl, s kluky jsme si řekli v šatně, co bylo špatně a na další zápas se musíme daleko důkladněji připravit.

Další zápas proti Gorilám-Tlučná. Dobrý začátek kdy vedeme 2:0, potom opět přišla pasivita ve stylu “už to nějak doklepem”. Soupeř vyrovnal během chvilky, tím dostal se na koně a my v hlavách začali klesat. Za stavu 8:2 jsme si řekli, že hrajem jako by to bylo 0:0 a vůbec nebudeme řešit výsledek. V tento okamžik jsme se lehce nadechli a upravili výsledek na konečných 9:5.

Poslední zápas proti Varům B.
Tak jak jsme zakončili poslední minuty s Gorilami, jsme chtěli hrát celý zápas a to se nám povedlo. Utkání jsme hráli aktivně na balónu, plnili jsme pokyny do rozehrávky a zápas jsme zvládli vyhrát 6:2.

Pocity jsou takové smíšené, dobrý první zápas, potom dvě facky a nakonec opět navrácení na správnou vlnu.

V druhém koši, už není žádný zápas zadarmo a my k tomu tak musíme přistupovat.
Teď se v následujících dnech pořádně připravíme na další turnaj, ať zase nakopneme tu naší motorku!!!

Dorostenci - Tomáš Joachimsthaler

Další turnaj 2. ligy dorostenců jsme odehráli v Tachově. První zápas nás čekal soupeř z Chebu, zápas by to byl vyrovnaný, kdybychom se vyvarovali našich chyb. Prohra 4:1 nás zamrzela. Druhý zápas proti domácímu Tachovu byl od začátku v režii soupeře. Šance, které jsme si dokázali vytvořit jsme neproměňovali. Prohra 8:1 je všeříkající. Kladně hodnotím premiéru našeho gólmana starších žáků Jardy Staňka, který se s tím popral na výbornou a zaslouží si pochvalu.

Zase najedeme na tvrdou dřinu, která je potřeba hlavně po fyzické stránce. Díky rodičům za podporu. Těšíme se na další turnaj!

Muži

Muži se v sobotu na domácí Čapkovce střetli s favoritem na postup. Jednalo se o Plzeňské Gorily. Těm před utkáním s naším áčkem patřila průběžně třetí příčka v tabulce Divize B. Již předem bylo jasné, že se bude jednat o velice vyostřené utkání. Muže hnala do zápasu šnůra třech vítězních utkání. Samotný zápas byl však rozhodnut již v první třetině, kdy po dvou vyloučeních na naší straně dokázal soupeř vstřelit hned 3 branky a vyhrál první třetinu v poměru 2:6. Ve zbytku utkání se gólový příděl soupeře zpomalil. Soupeř v zápase určitě potvrdil favorita a zaslouženě si odváží body. Pro tým mužů se nic nemění a tuto sobotu vyráží do Dolní Cerekve, kde změří síli s týmem TJ Centropen Dačice.

Komentář trenéra Martina Klána k utkání s Gorilami

Výsledek zápasu neodpovídá průběhu utkání, srazily nás vyloučení na konci první třetiny, proti takovému týmu se poté těžko vrací do zápasu. Pro nás je to odrazový můstek plný pozitiv do budoucna. Čeká nás důležitý závěr roku. Díky soupeři za zápas.