Související zápasy

Florbal Klatovy
9_1634384723.png
72_20230122_120042.jpg

Válec starších žáků a elévové v Plzni

Starší žáci v sobotu fantasticky vybojovali plný počet bodů, v neděli vyrazila menší skupina starších žáků na přebor na 25. ZŠ v Plzni. Na Borech je ve stejný den následovali naši elévové, kterým se také velice dařilo!

Starší žáci - Liga starších žáků (Martin Klán)

V sobotu se odehrál další koš starších žáků v Plzni. Postupně jsme hráli proti Chebu, interobalu a Rokycanům. V prvním zápase jsme zvládli porazit Cheb, kdy jsem se začali více soustředit na detaily v jednotlivých pasážích zápasu, se zápasem proti Interobalu spokojen nejsem. Kluci si snad mysleli, že se soupeř porazí sám a dle toho probíhal i vývoj zápasu.

Poslední zápas proti Rokycanům byl nejlepší zápas turnaje. Dařilo se nám, co jsme si řekli, zvládli jsme lépe komunikovat na hřišti a spolupracovat.

 Odměnou nám je tak výhra celého koše a postup do druhého. Upřímně se v systému moc nevyznám, nicméně příští kolo nás čeká pořádání 4. koše doma, jestli se do druhého koše podíváme se teprve uvidí.
Chci kluky pochválit za posun, který za necelou sezónu udělali. Tým má velký příslib do budoucna.

Starší žáci - Přebor starších žáků (Martin Klán)

V neděli jsme odehráli 3+1 přebor starších žáků, tým jsme dali dohromady až během včerejšího turnajového dne 5+1 týmu, jelikož se potýkáme s lyžáky a různými dalšími akcemi. Paradoxně nám dělal největší problém 3+1 systém, na který kluci, kteří hráli dnes, nejsou tolik zvyklí. Sráželi nás individuální chyby a nepřesnosti ve hře 1:1. I tak to byl pro kluky turnaj plný nových zkušeností, které si můžou převzít do pětkové hry.

Elévové - Klára Malá

V něděli odpoledne vyrazil tým našich elévů do Plzně na Bory. I přes to, že jsme dnes odehráli 6 zápasu skoro po sobě, tempo bylo skvělé. Všechny zápasy jsem odehráli se stejnou bojovností a chtěli jsme vyhrát za každou cenu a navzájem jsme k tomu dost hecovali. Musím také vyzdvihnout našeho gólmana, který nás ve mnoha gólovych akcích velice podržel.

Musím říct, že dnešní turnaj byl jeden z nejlepších turnajů od začátku sezóny, doufám, že v takto nastavavené hře budeme pokračovat!