Související zápasy

Florbal Klatovy

Únor je na konci a zde jsou výsledky našich kategorií!

Minulý víkend byli v akci hned 4x naše kategorie. Kam vyrazili jak se jim dařilo nebo naopak nedařilo? To nám stručně popíšou hlavní trenéři vybraných kategorií.

Mladší žákyně - Radek Mašát

Po třítýdenní pauze jsme se potkali v Tlučné a odehráli další kolo soutěže mladších žáků, které se účastní naše dívčí družstvo. V prvním zápase se Slavií Plzeň red jsme viděli celkem pohledný florbal, ale mrzí nás 5 sekund před koncem obdržený gól a prohra 2:3. Dalším soupeřem bylo domácí družstvo Tlučné, kde jsme si vytvořili ctyřbrankový náskok, ale opět v konci zápasu jsme při soupeřově hře v šesti netrefili třikrát prázdnou branku. Nakonec z toho byla výhra 6:4, ale zbytečné drama.

V posledním utkání proti Rokycanům jsme téměř celý zápas prohrávali, soupeř zlepšil svoji souhru i bojovnost a my si nedokázali vytvořit pořádnou šanci. Nakonec jsme uhráli remízu 2:2

Celkově se naše hra posouvá kupředu, je v ní více souhry, ještě ale musíme pracovat na zbytečně uspěchaných nahrávkách a taktičtější hře v posledních minutách zápasu.

Dorost - Tomáš Joachimsthaler

Neděli 26.2. jsme se představili na domácí palubovce v Klatovech. První zápas jsme odehráli proti Akademikům z Chebu. Myslím si, že zápas byl od začátku v naší režii, dokázali jsme slušně kombinovat a pomoc brankáři blokováním střel soupeře. Zápas jsme zvládli vyhrát poměrem 3:1, jen škoda, že jsme vzadu neudrželi nulu.

Druhý zápas nás čekal tým Sokolova. Bohužel jsme vůbec nezvládli první třetinu, neplnili jsme to co jsme si před zápasem řekli. Proto stav po první třetině 5:2 pro Sokolov zcela zasloužený. Do druhé třetiny jsme nastoupili jako vyměnění a po hattricku Kryštofa Hájka a gólu dalších jsme druhou třetinu vyhráli 5:1. Do třetí třetiny jsme vstoupili s tím, že zápas už máme v kapse a opakoval se scénář první třetiny. Bohužel nám nepomohla ani hra bez brankáře a zápas jsme ztratili poměrem 9:8. Je to škoda, že takové zápasy v sezóně kdy vedeme a hrajeme celkem slušný florbal ztratíme.

Děkuji divákům, že nás přišli podpořit. Díky patří i klukům za odmakaný turnaj, příště budeme ještě lepší.

Přípravka - Jiří Klouda

Přípravka tentokrát vyrazila na turnaj vlivem velké marodky pouze s jedním týmem. V menší skupině jsme tak vyrazili do Plzně do AREA D s týmem černých. Vzhledem k okolnostem rozpisu utkání jsme po našem souhlasu odehráli 4 utkání za sebou a udělali jsme určitě dobře. Všechna utkání jsme totiž zvládli na výbornou (3 výhry a jedna remíza).

Všichni tak odjížděli velice unavení, ale s úsměvem na tváři. Parádní výkon na turnaji nám udělal moc velkou radost a doufejme, že na něj dokážeme navázat i příště.

Elévové - Jiří Klouda a Klára Malá

V sobotu elévové vyrazili do Horšovského Týna. Tým sehrál celkem 3 zápasy. Menší porce zápasů byla zapříčiněna absencí dvou týmů, ty byly omluveny z důvodu velkého množství absencí vlivem nemoci. V jednom jsme dokázali po dramatické bitvě vyhrát, ostatní jsme bohužel vlivem velkého množství našich chyb a nekoncentrovanosti prohráli. Musíme zapracovat na trénincích a přestat řešit hlouposti okolo.