Starší žákyně hrály jako jediné o víkendu, v neděli nás totiž čekalo SUPERFINÁLE!

V sobotu čekal naše žákyně výjezd do Kunratic. Jako jediný tým si zahráli během Superfinálového víkendu. Shrnutí jejich turnaje vám představí hlavní trenér této kategorie Radek Mašát. Vítězství v letošním Superfinále si v ženské kategorii odnáší tým Florbal Chodov a v Mužské Tatran Střešovice! Oboum týmům gratulujeme!

Starší žákyně - Radek Mašát

V sobotu 13. 4. 2024 starší žákyně odehrály poslední kolo středočeské ligy. Ze čtvrtého výkonnostního koše jsme se v průběhu sezóny posunuli do druhého. Náš tým je z poloviny složený z mladších žákyň a z druhé poloviny ze starších žákyní, takže se jedná o velice sympatický posun.

V prvním zápase jsme se potkali s domácím týmem FAT PIPE Tigers Start 98 Kunratice. Náš projev byl od počátku ustrašený, to bohužel neslo celým zápasem. Výsledek 8:2 pro domácí je jasným důkazem.

Ve druhém utkání jsme některé věci změnili a proti TJ Sokol Nové Strašecí začali odvážneji. V poločase soupeřky vedly jen o branku, ale po pauze jsme ztratili pohyb, pozdě jsme dostupovali k míčkům a zápas skončil prohrou 1:6.

Náš výkon v turnaji byl také ovlivněn absencí tří našich hraček, ale s tím bychom se měli umět v průběhu celé sezóny poprat.

V posledním utkání na nás tedy vyšel favorozovaný tým Black Angels Praha, který v průběhu sezóny hrál v prvním nebo druhém koši. My jsme změnili rozestavení a některé hráčky posunuly na jiné pozice. Holky se s tím dobře popasovaly a poločas jsme vyhráli 2:1. V bojovném nasazení jsme odehrály i druhou část. Holky hrály jako o život, měly dobrý pohyb, přistupovaly k soupeřkám včas, zjevně chtěly výhru víc než soupeřky. Zápas jsme proti silným Blackům zvládli 4:2 a soutěž tak zakonkončujeme ve druhém výkonnostním koši, což je parádní.

Děkujeme všem fanouskům, kteří nás podporovali i ve chvílích, kdy to nebylo zrovna ono. Poslední zápas sezóny věnujeme Terezce Jindřichové, aby se její zlomenina brzy dobře zahojila.