Související zápasy

Florbal Klatovy
9_1634384723.png
57_20221003_162958.jpg

Starší žáci v Chebu získali plný počet bodů!

Starší záci za sebou mají již druhý turnaj! první odehráli na domácí hale, kde ze tří zápasů, bodovali pouze v jednom. Nyní je čekal turnaj v Chebu.

Starší Žáci - Jiří Veselý a Adam Hašek

Brzo ráno vyjela početná skupina 12 hráčů směr Cheb. Velkou nepříjemností, která se nám stala byly zapomenuté dresy na hale v Klatovech. Naštěstí jsme celou situaci vyřešili a půjčili jsme si dresy od fotbalového týmu, zde v Chebu (mockrát děkujeme). 

Na místě je čekal nejprve zápas proti SK INTEROBAL PLZEŇ. Následně byly na programu odvety z prvního kola proti FBŠ SLAVIA Plzeň girls USK Akademik Cheb. Hlavně domácím Akademikům z Chebu měli kluci co vracet, protože na domácí půdě jim podlehli 3:5.

První zápas nám vypůjčené dresy přinesly střelecké hody. INTEROBAL byl pod nepřetržitým tlakem a obdržel vysokou porážku 15:2. Dan Kollros se blýskl hned 6x brankami.

Druhé utkání jsme nastoupili proti dívčímu týmu FBŠ SLAVIA Plzeň. Zde si dovolím tvrdit, že kluci měli celý zápas opět pod kontrolou. Během první třetiny jsme si vybudovali vedení 4:0. Soupeřky se mírně vrátili do zápasu a snažili se s výsledkem něco udělat, naštěstí pro nás však branky přibývali i do jejich sítě a vítězíme tak v odvetě 8:4.

Třetí utkání znamenalo reparát proti Chebsík Akademikům. Ti nás na domácí půdě dokázali porazit a bylo tak pouze na nás ukázat, že chceme naše body zpátky! Kluci přistoupili k zápasu zodpovědně a nedovolili soupeři vstřelit ani jednu branku! Vezeme si tak domů z Chebu cenné tři vítězství!

Chci klukům moc poděkovat za skvělý turnaj! Zároveň se těším na další kolo 15.10. V Plzni v Area D.

Váš tým Florbal Klatovy