9_1634384723.png
8_1634384841.jpg
42_20220429_165528.jpg

Shrnutí sezóny mladších žákyň

Jednou z posledních kategorií, které již mají sezónu za sebou jsou mladší žákyně pod vedením Radka Mašáta! Shrnutí najdete ve článku níže.

Mladší žákyně - Radek Mašát

Pokud bych se ohlédl za ukončenou sezónou 2021-2022 mladších žákyň, mohu říci, že převažují pozitiva. Mnoho věcí bude potřeba ovšem vylepšovat. Co se týče kolektivu, je skvělé, že se v průběhu sezóny uchytila čtveřice nových děvčat a stabilně hrají i trénují. 


Nejpodstatnější byl na počátku sezóny post brankářky, který zaujala Tereza Petrželková a po svém příchodu do družstva nevynechala ani jeden turnaj. Podívám-li se na tréninky, byly zde rezervy a představoval bych si větší pravidelnost a také vylepšení domácí přípravy. Některé činnosti se jen na trénincích nevylepší. 

Postavení v tabulce jsme letos příliš neřešili, soustředili jsme pozornost na celkové herní pojetí, ale pohybovali jsme se průběžně na třetím, čtvrtém místě. V průběhu sezóny se holkám stále více dařilo spolupracovat, pomáhat si na hřišti, ale v především v posledních turnajích bojovat o zisk každého míčku. 

Celému týmu děkuji za poctivě odvedenou práci a věřím, že příští rok budeme všichni pokračovat. Dále děkuji fanouškům a rodičům za podporu a zázemí.

Radek Mašát