První představení starších žákyň a pokračující trápení mužů

Naše starší žákyně v sobotu započaly sezónu v Pražské a Středočeské lize starších žákyň. Muže čekalo o víkendu první utkání mimo domácí prostředí. Shrnutí našich trenérů najdete níže.

Trenér Starších žákyň - Radek Mašát

Po letní odmlce začala sezóna starším žákyním našeho klubu. Vstup do tohoto ročníku byl pro nás všechny plný očekávání, protože jsme vyrazili do Příbrami, odehrát zde první kolo středočeské ligy starších žákyň.
Prvního soupeře v našem čtvrtém koši Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou jsme v létě potkali v Praze a těsně jsme tehdy prohráli. Vstup do utkání byl z naší strany vlažný. Na obdrženou branku v páté minutě jsme ale okamzite reagovali a srovnali. Stejná hráčka nám ale dala další gól. Nakonec jsme uhráli cennou remízu 2:2, kdy srovnání přišlo v poslední minutě zápasu.
Druhý zápas proti FBC Kutná Hora se nesl v jiném módu. Soupeř neměl tolik zkušeností, statečně vzdoroval, přesto jsme zvítězili 13:1. K předchozí remíze se nám velmi hodilo vysoké skóre.

Ve třetím utkání jsme nastoupili proti odhodlaným domácím hráčkám FBC Příbram. Už v první minutě jsme prohrávali o branku a druhou branku jsme obdrželi při soupeřově oslabení. Vstup do zápasu se nepovedl. Pak už jsme ale na hřišti dominovali a soupeř hrál na nepříjemné brejky.

Chci holkám poděkovat za parádní první turnaj a těším se na další! Děkuji rodičům za parádní podporu.

Trenér Mužů - Martin Klán

O víkendu muži vyrazili do Rudné. Zde jsme změřili síly s výběrem Panthers Praha U23 síly. Naše hra se určitě zlepšila, lehce se začínáme sžívat se soutěží. Bohužel však děláme stále zbytečně moc individuálních chyb. Ty nás stojí mnoho sil v obraně a zbytečně obdržené góly. S Panthers prohráváme těsně 7:6. V neděli už to bylo skutečně o kousek, progres máme, teď už jen ty body. Pokračujeme dál, musíme stále pokračovat a věřím, že se prvních bodů náš mladý tým dočká.

Děkujeme za podporu a doufáme, že nám stále věřítě i přes naše dosavadní neúspěchy.