9_1634384723.png
8_1634384841.jpg
103_20230821_193906.jpg

První kolo poháru mužů

Muži se o víkendu představili v prvním kole Poháru Českého florbalu. Vyrazili do vzdálené Soběslavi, kde je čekali v sobotu a v neděli celkem čtyři duely. Změřili síly s domácí Soběslaví, Jindřichovým Hradcem, Příbramí a Dobříší. Shrutí

Hlavní trenér mužů - Martin Klán

Do základní skupiny jsme šli ve značně oslabené sestavě s cílem postoupit bez větších výsledkových ambicí. Cílili jsme na strukturu v rozehrávce a na komunikaci, což se nám většinu času dařilo plnit. Nicméně nás trápila převážně koncovka, neproměňování vyložených šancí a práce ve středu hřiště, kterou budeme muset zlepšit. Líbila se mi rotace na hřišti a podpora obránců do útoku, i tak máme do dalších zápasů co zlepšovat. V posledním zápase jsme ještě bojovali o první místo ve skupině, nicméně prohra nás dostala na místo třetí.

Již v neděli nás čeká zápas proti FBC DOŠWICH Milevsko na domácí palubovce, na který se osobně moc těším. Milevsko je sympatický tým, který se za poslední roky neskutečně posunul, dobře je znám, několikrát jsem je potkal, ještě když jsem působil v Plzni a věřím, že kluky dokážu dobře takticky připravit. ¨


Milevsku se letos vrátilo dost kluků z Prahy, kteří mají zkušenosti z nejvyšších soutěží (SKV, Sparta, juniorští reprezentanti) a určitě bude potřeba si na ně dát dobrý pozor. Čeká nás atraktivní utkání, ve kterém by mohlo padat hodně gólů. Ambicemi do zápasu je především získat nové zkušenosti před startem sezóny. Výsledkově se necháme překvapit.

Dalším příjemným bodem samotného Poháru je vstřelení první branky v mužské kategorie juniorem Honzou Haisem

GRATULUJEME Honzo! A těšíme se na další!

Výsledky - Pohár první kolo

19.08.2023

Banes Florbal Soběslav / Florbal Klatovy (3:4)

Florbal Klatovy / Florbal Jindřichův Hradec (3:3)

19.08.2023

Florbal Klatovy / FBC Žraloci Příbram (8:2)

TJ Sokol Dobříš / Florbal Klatovy (6:3)


O přesném termínu dalšího kola Vás budeme informovat v nejbližších hodinách. Zatím je jistý termín 27.08.2023 doma na Čapkovce.

Váš tým Florbal Klatovy