Související zápasy

Florbal Klatovy

Přípravka a elévové doma na CMSce, dorost potrápil favorita.

Dva týmy přípravky a elévové čekalo představení na domácím hřišti, dorostenci vyrazili do Tachova, kde se utkali s prvním týmem tabulky. Mladší žákyně se představili v prvním koši mladších žáků na Slavii v Plzni. Shrnutí jednoltivých trenérů v článku níže.

Přípravka - Jiří Klouda, Klára Malá

Sobotní turnaj přípravky byl po všech stránkách vydařený. Na posledním domácím turnaji letošního roku se sešlo 5 týmů včetně dvou našich. Každý malý florbalista tak prožil další 4 zápasy plné radosti a pohybu v životě. Jsem moc rád za parádní atmosféru a předvedené výkony.

Elévové - Jiří Klouda

Neděle byla ve znamení elevů a taktéž na domácí palubovce CMS. Každý z hráčů a hráček měl svůj vlastní úkol, který znamenitě plnil a na cely nás výkon jsme mohli být jen hrdí. Naše výkony byly v průběhu sezóny jako na horské dráze a jsem rád za výkon, který jsme předvedli na domácí půdě před našemi fantastickými fanoušky a rodiči!

Dorost - Tomáš Joachimsthaler

V sobotu 25.3. jsme vyrazili na předposlední kolo do Tachova, kde nás čekali dva nejlepší týmy ligy Cheb a Sokolov. První zápas proti Sokolovu jsme začli celkem slušně podařilo se nám dát dva góly v oslabení v první třetině. První třetinu jsme zvládli vyhrát 3:1, jenže po první třetině přišel náš herní výpadek, kdy jsme si nechávali dávat laciné góly a to nás stálo zápas. Soupeř tak bral výhru 5:4. Druhý zápas proti Chebu měl od začátku náboj a emoce. My jsme emoce zvládli zatímco soupeř ne a tak po polovině třetiny dostal trenér Chebu ČK a my hráli čtyři minuty přesilovou hru. Bohužel z přesilovky jsme nedokázali dát gól což je škoda. Druhou třetinu snad ani komentovat nebudu, protože to byl hnus. Do třetí třetiny jsme si řekli co změnit a vyšlo nám to. Zápas jsme dokázali otočit a bereme výhru 7:6. Pochvalu a poděkování si zaslouží náš nový golman Dominik Slouka, který nás vzadu podržel. Poděkování patří i rodičům, kteří se přijeli podívat a podpořit nás. 30.4. se koná poslední kolo v Chebu, na které se už teď těšíme.

Mladší žákyně - Radek Mašát

Sobotní turnaj holkám v lize mladších žáků příliš nevyšel. Hrálo se na půdě Slavie Plzeň. Odvažíme bohužel tři prohry. S FBC Plzeň 1:8, se Slavii Plzeň Red 1:6 a se Slavií Plzeň White 1:11. Příčiny? V sestavě nám chyběly tři zkušenější hráčky a také jsme se nedokázali semknout, bojovat kolektivně. Každá z hráček na hřišti se snažila, ale nedařila se souhra, zmizelo sebevědomí. Sobotní prohry je potřeba hodit za hlavu a pustit se do tréninku.

Děkujeme skvělým a hlasitým fanouškům za fandění i za nepříznivého skóre a věřím, že jim uděláme příště více radosti.

Všem mockrát děkujeme za podporu a těšíme se na další turnaje!