Související zápasy

Florbal Klatovy

Premiéra stržů na domácí půdě

Strže čekal první domácí turnaj, navíc ve formátu 5+1. Jak se jim dařilo a získali nějaké body? To najdete v našem článku.

Starší žáky čekal v neděli 18.9. nelehký úkol. Poprvé se setkali s ligou v herním formátu 5+1. Všechny utkání byli hlavně o získání zkušeností na velkém hřišti. Dále měl svoji premiéru na lavičce Klatov také Jirka Veselý! Tímto chceme Jirkovi pogratulovat a přejeme mnoho trenérským úspěchů.

Kluci byli po celou dobu vyrovnaným soupeřem i přes méně zkušeností. Nejprve jsme prohráli s Chebem 3:5 následovalo utkání proti Plzeńskému FbC, kdy jsme první třetinu hráli výborně, ovšem druhou třetinu soupeř přidal rychlostní stupeň a nastřílel 4 branky během čtyř minut.

Poslední utkání nás čekal dívčí tým FBŠ Slavia Plzeň. Zde se jednalo o velice vyrovnané utkání. Zde jsme ovšem byli štastnější a díky těsnému vědení, které jsme udrželi až do konce zápasu, bereme první tři body.

Daniel Kollros se navíc blískl 5 brankami! GRATULUJEME!