Související zápasy

Florbal Klatovy

Poslední turnaje a zápasy tohoto roku

Poslední turnaje a zápasy za sebou mají všechny naše kategorie. Minulý víkend odehrálo své zápasy hned pět našich družstev.

Starší žákyně - Radek Mašát

Šesté kolo soutěže starších žákyň Středočeského kraje jsme odehráli na domácí půdě v Plzni. V zápase proti Kanonýrkám z Kladna jsme zvítězili 3:1. Ve hře se objevovala velká spousta nepřesností. Diváci se touto hrou zřejmě moc nepobavili. Ve druhém zápase proti Kutné Hoře jsme na ospalý výkon z prvního zápasu navázali. O přestávce jsme si řekli jak chceme hrát, zlepšila se rychlost i bojovnost a zvítězili jsme 5:1. Třetí zápas se v tomto kole neodehrál, protože jeden ze soupeřů nedorazil. Doufám, že se v novém roce sejdeme v plné síle i sestavě a vánoční prázdniny využijeme také ke zlepšení práce s florbalkou.

Mladší žáci - Martin Klán

V sobotu 16. 12. se uskutečnilo další kolo přeboru mladších žáků v Horšovském Týně. Vzhledem k většímu množství přihlášených týmů se jednalo o delší turnaj než je zvykem a odehráli jsme hned 5 utkání, ze kterých jsme 3 vyhráli a 2 prohráli. Přes marodku se turnaje účastnilo větší množství elévů, kteří nicméně vůbec nezklamali, ba naopak a je to pro nás velký příslib do budoucna. Spolu s podporou všech zúčastněných a skvělé komunikace na hřišti jsme poslední turnaj kalendářního roku uzavřeli v pozitivním duchu, teď nás čeká pouze středeční novoroční turnaj s rodiči a jdeme na cukroví :) Vidíme se v roce 2024.

Přípravka - Jiří Veselý

V sobotu se na 25. ZŠ v Plzni konal turnaj přípravky. Do Plzně vyrazila čtveřice statečných.Zároveň děkuji klubu Gorily Plzeň, který nám vypůjčil vždy 2 hráče do každého zápasu, tak aby si kluci mohli odpočinout. Celkově se nám v zápasech velice dařilo. Atmosféra byla parádní a já se určitě v budoucnu ještě někdy na turnaj přípravky podívám. Děkuji všem soupeřům a pořadatelům za velice příjemný turnaj. Klukům děkuji za předvenný výkon, protože to byla vážně paráda!

Dorostenci - Tomáš Joachimsthaler

V neděli 17. 12. odehrál náš dorost turnaj v Tachově. První zápas proti Chebu jsme veděli, že nás nečeká nic lehkého. Zápas byl vyrovnaný, ale podařilo se nám zvítězit těsně 3:2. Skvělý výkon předvedl gólman Matyáš Zástěra. Druhý zápas proti Sokolovu jsme si mysleli, že to půjde samo. Po dvou třetinách stav 0:0. Třetí třetinu jsme rozhodli o výhře 3:0 a vezeme z neděle 6 bodů. Další turnaj vyrazíme 14. 1. do Šťáhlav. Děkuji klukům za parádní turnaj!

Muži A - Martin Klán

V neděli 17. 12. odehráli muži své poslední utkání v kalendářním roce 2023. Po dvě třetiny jsme s týmem SKV hráli velmi vyrovnané utkání, troufnu si říct, že po 40 minut jedno z nejlepších utkání sezóny, koncem první třetiny jsme dokonce i vedli, nicméně soupeř přidal na svém důrazu a zkušenostech, začátkem třetí třetiny přidal rychlé tři góly a překlopil zápas na svou stranu. Zbytek zápasu byl pak spíše na morál plný nepříjemných fyzických soubojů. Přes svátky pořádně odpočineme a leden ukáže. V roce 2024 jsme zpět