Související zápasy

Florbal Klatovy

Poslední listopadový víkend je za námi

Poslední herní víkend hráli dorostenci a elévové. Kde? Proti komu? A hlavně jak? to všechno najdete ve shrnutí jednotlivých kategorií. Za dorost popíše utkání trenér Adam Hašek a za tým elévů Jiří Klouda.

Adam Hašek - Dorost

Dorostenecký výjezd do Chebu jsme si asi každý představoval jinak. Doufali jsme v to, že budem brát nějaké body, ale to se nám bohužel nepoštěstilo.

První zápas proti Sokolovu jsme měli skvělý start první třetina skončila 4:1 v náš prospěch, ale pak začala druhá krziová třetina, tu soupeř s přehledem vyhrál v poměru 7:1. Nevím čím to bylo, ale asi jsme si mysleli že zápas už se nějak vyhraje sám. Byli jsme nedůrazní, pomalí a laxní oproti bojovnému soupeři. Udržení koncentrace po celou dobu utkání bez ohledu na výsledek je bod na kterém musíme skutečně zapracovat.
Druhý zápas nás čekali Akademici z Chebu a bohužel následoval podobný scénář. Parádní první třetina a potom naše koncentrace a herní výkon šli skokově dolů. Myslím si že kluci ukázali že na to určitě mají akorát se musíme zaměřit na věci které nás tíží a zlepšit je.
Závěrem chci kluky pochválit za předvedený výkon a těším se na další turnaj, kde dokážeme, že umíme určitě víc.

Jiří Klouda - Elévové

Dnešních 5 zápasů bohužel opět prokázalo naši nesoustředěnost a laxní přístup. Jen dva zápasy z celkových pěti jsme zvládli držet krok a herní tempo. Paradoxem na tom je, že poslední zápas nám fyzicky vyšel nejlépe. Důkaz toho, že jsme se celý turnaj šetřili. Nejhorsi pro nás byl zápas s FbC Plzeň, který jsme soupeři odevzdali, match odchodili a obdrželi 12 branek. Nejhorší zápas sezóny. Zatím. Musíme se okamžitě probrat a srovnat se co se přístupu týče, protože všichni víme, že na to máme. Technicky se neztrácíme, s hokejkou se učíme velmi rychle a všechny děti jsou šikovné.

To vše nám ale kazí občasný přístup k zápasu, kde řešíme všechno možné ,jenom ne to, co se děje na hřišti. Dnešek byl velkým ponaučením pro děti i rodiče a já doufám, že za 14 dni na domácí palubovce předvedeme to nejlepší, co v nás zatím je. Vím, že na to máme, jen musíme chtít a zápas sledovat celou dobu, ne jen prvních 5 minut.