Související zápasy

Florbal Klatovy
KlatovySK Jiskra Domažlice
3:10
so 28. 1. 2023 @ Slavia VŠ Plzeň, Regionální liga mužů, 6 kolo
TJ TlučnáKlatovy
3:5
so 28. 1. 2023 @ Slavia VŠ Plzeň, Regionální liga mužů, 6 kolo
KlatovyKlatovy
7:2
so 28. 1. 2023, Plzeňská liga mladších žáků
KlatovyKlatovy
3:2
so 28. 1. 2023, Plzeňská liga mladších žáků
9_1634384723.png
73_20230130_232100.jpg

Poslední lednový turnaj je minulostí

V sobotu hráli tři naše kategorie. Na turnaj vyrazili muži, mladší žákyně a také dva týmy přípravky.

Muži - Jaroslav Jiřík

V sobotu jsme odehráli v Plzni na Slavii dva duely. V prvním jsme nastoupili v přímém souboji o první místo v tabulce proti FBC Domažlice. Po slibném začátku nás soupeř naprosto přehrál v efektivitě střelby. Každý druhý střelecký pokus skončil v bráně a my jsme nedokázali na tento fakt reagovat. Prohráváme vysoko 10:3. Ve druhém zápase jsme se utkali s Tlučnou, ve vyhroceném zápase jsme na konci byli šťastnějším týmem a vyhráli jsme 5:3. I přes prohru s prvním týmem jsme udržli druhé místo tabulky a stále bojujeme o nejvyšší příčky v Regionální lize mužů. V sobotu pokračujeme v Domažlicích, kde nastoupíme proti Koterovu a rezervě Karlových Varů.

Přípravka - Jiří Klouda

U přípravky černých se mi to hodně těžko hodnotí, protože většina z dětí, které v sobotu hrály, byly po nemoci a měly poměrně dlouhý výpadek v tréninku. A od toho se to odvíjelo.

Zmatenost, nepřesnost, nesoustředěnost …… těžko se mi to hodnotí, takže bych to tento hrací den nechal bez nějakého většího rozboru, určitě to bude zase lepší a už se těšíme na další turnaj. Pro někoho to byl úplně první turnaj v životě, ale všichni to zvládli a užili jsme si společný den.

Mladší Žákyně - Radek Mašát

V sobotním turnaji kategorie mladších žáků naše děvčata sehrála pouze dva zápasy. Družstvo Tlučné se den před turnajem odhlásilo. Prvním soupeřem nám tedy byli kluci z Tachova, kteří hrají pěkný, technický a kombinační florbal. Naším cílem bylo sehrát důstojný zápas při marodce, která nás postihla. Osm hráček v poli se snažilo, ale herní prostor jsme získávali složitými cestami a většinou naše útoky končily ztrátami na polovině hřiště. Konečně skóre bylo 7:2 pro Tachov. Více kvality v přihrávkách by naši hru posunulo úplně jinam. V utkání proti domácím Rokycanům jsme si zadali trošku jinou herní taktiku, abychom eliminovali právě zmíněné ztráty ve středu hřiště. To se nám začalo dařit a zvítězili jsme 3:2. Děkuji všem hráčkám které přišly, protože všechny nebyly v úplném 100% zdravotním pořádku. Díky také rodičům za fandění a doprovod. Příště zase u florbalu ahoj!