Opět stoprocentní dorostenky a muži

Tuto neděli nás čekalo opět několik utkání! Přípravka vyrazila do Plzně, dorostenky do Chodova a Muži do Kynžvartu, shrnutí jednotlivých trenérů najdete níže.

Komentáře jednotlivých trenérů.

DOROSTENKY > Jiří Klouda a Radek Mašát

První zápas proti domácím děvčatům z Chodova se zpočátku odehrával v naší režii a brzy jsme si vytvořili slibný náskok 3:1. Ve druhé třetině se nám ovšem zranila útočníce Barbora Kováriková a od té doby jsme dohravali v pěti v poli bez možnosti vystřídat. I přes to jsme zápas zvládli a dotáhli ho do vítězného konce. Holky si zaslouží velkou pochvalu, že to statečně zvládly! (Radek) Ve druhém zápase jsme nastoupili s brankářkou Terkou Tomanovou v poli, která fantasticky nasbírala 7 asistencí, a to i přes to, ze zápas “v poli” hrála poprvé v životě. Poklidný zápas s Rokycany jsme zvládli a po celou dobu jsme měli průběh pod kontrolou. I přispělo k tomu, že holky nasázely do sítě Rokycan 10 branek.

PŘÍPRAVKA > Jan Polomis

Tuto neděli odehrála naše přípravka další ze série turnajů v Plzeňské lize přípravek. Nyní se utkali na hale Krašovská v Plzni. Čekala je tři utkání. Na úvod FBC Plzeň, následně utkání proti dalšímu celku z Plzně - FBŠ Slavia Plzeň a nakonec proti týmu Florbal Tachov. Každý zápas byl velice vyrovnaný! Tým složený z pěti bojovných chlapců a dvou statečných děvčat v prvním utkání remizoval, ve druhem zvítězil 2:0 a v posledním prohrál nejtěsnějším rozdílem 0:1. Nejdůležitější je, že jsme si turnaj opět moc užili a získali další zkušenosti! Chci poděkovat rodičům za skvělou podporu a dětem za bojovný výkon!

MUŽI > Jaroslav Jiřík

První zápas nás čekal souboj o třetí místo v tabulce proti týmu USK Akademik Cheb. Velice vyrovnaný a lehce vyhrocený zápas jsme díky brance těsně před koncem dokázali vyhrát, soupeř musel jít do šesti a poté už jsme jen usměrnili skóre do prázdné branky 7:5. Druhý zápas proti Rokycanům kteří přijeli pouze s osmi hráči byl první třetinu nekoukatelný, ve druhé třetině jsme již fyzicky vládli na hřišti a hlídali jsme si skóre. Ve třetí třetině byla jen jedna slabší chvilka kdy jsme v krátkém časovém období inkasovali tři góly. Zápas jsme zvládli v poměru13:8. Z Kynžvartu vezeme další cenné body do tabulky.