KlatovyTJ Centropen Dačice
6:4
ne 4. 2. 2024 @ SH ZŠ Čapkova Klatovy, Divize, 20. kolo

Muži zvládli důležité klání a jsou blízko udržení!

Muži doma zvádli před neuvěřitelnou díváckou kulisou utkání proti Dačicím a jsou blízko vytouženému udržení v Divizi! Starší žáci odehráli další turnaj v Domažlicích.

Muži - Martin Klán

Muži A dnes převedli výkon sezóny, kdy se po celých 60 minut přetahovali s Dačicemi o udržení v soutěži.
Zápas to byl od začátku hodně nervózní, plný osobních soubojů a nebezpečných situací ze středu hřiště. Muži nicméně v čele s výborně chytajícim Míšou Petelikem zápas dotáhli do zdárného konce, kdy 2 minuty před koncem upravil junior Jan Hais skóre na 6:4 do prázdné branky. Potvrdil tak, velký zájem o účast v divizi i pro příští ročník. Po celou dobu nás táhla fantastická 140 členná skupina diváků. Ta pro nás byla důležitým hráčem navíc a pomohla nám k celkovému vítězství.

Třešničkou na dortu je výhra paní Žežulové, která tipla přesný výsledek zápasu a odnesla si tak 2 listy do VIP na superfinale, které ji byly předány přímo na hřišti po konci zápasu. My teď budeme s napětím sledovat zápas Plzeňských Goril proti Dačicím již tuto sobotu. Pokud Plzeň odveze plný počet bodů, bude se divize hrát Klatov i pro následující sezónu.
Děkuji všem a v září doufejme opět na domácí divizní palubovce.

Starší žáci - Tomáš Joachimsthaler

Domácí turnaj starších žáků, který jsme netradičně pořádali v Domažlicích nám přinesl tři zápasy, z důvodu odhlášení Aše se z turnaje omluvila. První zápas proti Tachovu nám ukázal, že nás v oslabené sestavě nečeká nic lehkého prohra 4:2 zamrzela. Poté zápas s Karlovými Vary, které byly lepší na balonku a diktovaly tempo hry. Poslední zápas proti Sušici se nám nedařilo skoro nic a proto tři zápasy tři prohry. Poděkovat bych chtěl dvou starším žačkam Martině Benediktové a Elen Kuběnové, které nás na turnaji doplnily a zvládly to parádně. My se teď musíme zamyslet jak to chceme dělat dál, jelikož některým jeden trénink v týdnu nestačí a pak se to ukazuje v zápasech. Za turnajem jsme udělali tlustou čáru a teď pojedeme nanovo.