Související zápasy

Florbal Klatovy

Muži vezou pouze jeden bod, starší žáci si zastřílelli doma na Čapkovce

Muži vezou domů pouze jeden bod, ze dvou velice vyrovnaných utkání. Starší žáci uhájili všechny body doma a potvrdili jejich parádní výkony!

Starší žáci - Liga starších žáků (5+1) - Tomáš Joachimsthaler

První zápas proti Plzeňské Slavii Girls.
Dobrý vstup do zápasu do zápasu. Po první polovině jsme vedli 6:0, v druhé polovině se zápas spíše dohrával. Přidali jsme další 2 branky a pohodlně si došli pro výhru 8:0.

Druhý zápas proti Interobalu Plzeň.

Tady byl start zápasu přímo šílený!. Po první polovině jsme prohrávali 2:0. Nekocentrování, laxní přístup, motivace typu: „Jo nějak to odchodíme a v pohodě vyhrajem” to jsou slova co mě napadají. Nechci Interobal nijak snižovat, ale tohle není tým se kterým se chceme měřit. Podobné týmy máme s naší kvalitou přejet o 10-15 gólů. Chyběla nám lehkost, rychlost a klid v zakončení. Naštěstí kluci do druhé půle naskočili úplně vyměnění, přesně tak jak je známe. Zápas jsme otočili a zaslouženě vyhráli 2:9.

Třetí zápas proti Horšovskému Týnu.

S kluky jsme si řekli, že vytáhneme press o trochu výš, aby neměl soupeř klid na rozehrávku, postupný útok a my ho tak donutili házet dlouhý balóny, které budou sbírat naši obránci.
To se přesně stalo. Kluky jsme nabádali ať jsou trpělivý, soupeř nemohl udržet nastavený trend hry celý zápas. Pohodlně nakonec vyhráváme 6:0.

3 výhry ve 4. výkonnostním koši jsou, už pro nás povinnost. Jsem rád, že jsme vyhráli všechny zápasy o více gólů a ukázali naší sílu.

Díky klukům za turnaj a těšíme se na další!!!

Muži - Jaroslav Jiřík

Minulou sobotu se v Domažlicích konalo další kolo regionální soutěže, kde jsme se tentokrát utkali s týmy T.J. SOKOL Koterov a FB Hurrican Karlovy Vary B U23.

V prvním zápase, který byl v průběhu velice vyrovnaný jsme většinu zápasu dotahovali. Na začátku třetí třetiny jsme se dostali poprvé v zápase do vedení, bohužel jsme těsné vedení nedokázali udržet a prohráli jsme nejtěsnějším možným rozdílem v poměru 4:5.

Ve druhém zápase jsme svedli s B. týmem Karlových Varů další pěkný a velice vyrovnaný zápas. Už loni byli zápasy proti tomutu soupeři velice vyrovnané. Všichni hráči předvedli vynikající výkon. Pouhých 15 sekund před koncem třetí třetiny jsme dokázali soupeři odskočit na rozdíl jedné branky. Soupeř ovšem dokázal nemožné a prosadil se z brejku. Nájezdy jsou už pouze o štěstí a nervech, ty měl soupeř zřejmě přikloněné na svou stranu a odnáší si z utkání o bod více než my. Prohráváme 7:8pn.

Po dvou vyrovnaných soubojích a za mě i po kvalitním výkonu si bohužel odvážíme z Domažlic jen 1 bod. Jdeme zpět na 3. místo regionální ligy mužů. Jedeme dál a 18.02. doma zabojujeme o další bodíky!

Starší žáci - Přebor starších žáků (3+1) - Klára Malá

V sobotu jsme odehráli 3+1 přebor starších žáků v Toužimi. Ze začátku to vypadalo, že se necháme strhnout hrou protihráče, ale po prvním smolném zápase jsme se prubudili a začli konečně hrát. Největší problém byl určitě v bránění, kdy jsme se vůbec nestíhali vracet a nedokázali přebírat hráče, takže se několikrát stalo, že protihráč šel do přečíslení. Z toho nám padlo spoustu zbytečných gólů. Musim ale pochválit golmana, který v několik situacích kluky hodně podržel. Věřím tomu, že si kluci odnesli zkušenosti, které využiji v 5+1.