Muži prolomili sérii porážek a berou první body do tabulky.

Muži dokázali v domácím 6. kole divize B doma zdolat rezervu prvoligových Štířů České Budějovice.

Série 6 porážek je prolomena! Sedmý duel dokázali muži na Čapkovce vyhrát a berou tak cenné první tři body! Doslova se jedná o odražení ode dna, protože našim mužům patřila v Divizi B. dvánáctvá příčka. Tu nyní obsadil právě soupeř z jihu Čech. V zápase nebyla nouze o branky, celkem padlo 15 gólů. Vítězíme 10:5.

Klatovským hráčem utkání se stal mladý útočník Matyáš Moller! Který zaznamenal celkem dvě branky. Stejně se dařilo i Jardovi Jiříkovi. Dva góly a jednu asistenci zaznamenal junior Jan Hais. Pozitivní je také zásadní snížení trestných minut, které naše áčko v posledních zápasech velice sráželo.