9_1634384723.png
8_1634384841.jpg
53_20220914_214955.jpg

Mladší žákyně na poháru starosty ÚMO 4 v Plzni

Naše mladší žákyně na turnaji O pohár starosti ÚMO 4 Plzeň.

Turnaj O pohár starosti ÚMO 4 je již tradičním turnajem v Plzni. Klatovy jsou pravidelným účastníkem a letos bojovaly proti ostatním týmům i naše děvčata. Jak se jim dařilo? Shrnutí turnaje najdete níže od hlavního trenéra Radka Mašáta a Jirky Kloudy.

Mladší žákyně - Radek Mašát a Jiří Klouda

V letošním roce naše děvčata nastoupila ke svým utkáním na 28. Základní škole v Plzni. Ve skupině jsme nastoupili celkem ke třem utkáním, proti Plzeňské Slavii, Strakonicím a Tlučné.

První zápas nás čekal právě proti Jihočeským Strakonicím, které jsme jasně přehráli. Hned druhý zápas, který jsme hráli bez větší pauzy, nás čekal soupeř z Plzně. Se zbytečným respektem k soupeři jsme do utkání nejen vstoupili, ale bohužel pro nás i mnoho času odehráli. Konečný výsledek 5:7. Nutno ale dodat, že holky se v posledních 5 minutách "vzpamatovaly" a začaly Slavii přehrávat. Otočit skóre po našich chybách se nám však již nepodařilo. Poslední zápas skupiny byl s Tlučnou, která Plzeňskou Slavii v prvním vzájemném zápase porazila. My jsme se ale z předchozího utkání poučili a zbytečný respekt jsme nechali v šatně. Utkání mělo drive a bojovalo se do poslední chvíle. Vítězně jsme z utkání odešli my v poměru 3:2 na góly.

Ve čtvrtfinálovém zápase jsme narazili na tým FbC Plzeň. V první polovině jsme dominovali, vyhrávali jsme 5:2, ale ve druhé polovině jsme začali chybovat a vítězství darovali soupeři. Po prohrě 6:7 naše účinkování v turnaji skončilo. Cenu za nejlepší hráčku našeho týmu převzala Elena Šlaisová, která sázela jednu branku za druhou.

Bohužel tak naše cesta turnajem končí hned ve čtvrtifnále. Děvčatům moc děkuji za další odehraný turnaj a těšíme se na nadcházející sezónu!

Radek Mašát a Jiří Klouda