9_1634384723.png
8_1634384841.jpg
84_20230416_225641.jpg

Mladší žákyně, elévové a Superfinále !

O víkendu nastoupili ke svým utkáním naše dvě kategorie. Do Rokycan vyrazil tým elevů s trenérkou Klárou Malou. Mladší žákyně se pod vedením Radka Mašáta představily doma na CMSce. V neděli se konalo také Superfinále! Kdo přebral zlaté medaile?

Elévové - Klára Malá

Poslední kolo ligy elevů jsme sehráli v Rokycanech. Děti mě obrovsky překvapily. 4 zápasy jsme bojovaly a navzájem se hecovaly. Za me nejlepší turnaj vůbec. Do každého zápasu jsme šli namotivovaní, plní energie a síly. Bohužel na poslední zapas si myslím, že už jsme byly unavení a přemotivovaní. Za mě ale naprosto skvělé zakončení posledního ligového turnaje a doufám, že ve stejném duchu nastoupime do Fatpipu v květnu. Díky moc všem rodičům za celoroční podporu.

Mladší žákyně - Radek Mašát

Hodnocení sobotního turnaje našich mladších žákyň bych začal poděkováním rodičům a fanouškům, kteří vytvořili skvělou kulisu a konkrétně paní Chalupové a Luci za pochoutku do šatny a opět panu Melicharovi za bubenickou šou:)

Děvčata na hřišti i přes dvě prohry celkem dobře zvládly úkoly, které jsme si zadali. První soupeř Gorily Plzeň hrají parádní kombinační hru a utkání vypadalo pohledně, naše holky bojovaly a všechny si zaslouží pochvalu. V dalším zápase proti Slavii Plzeň jsme si chtěli vyzkoušet obrannou hru. Protože soupeř je v tabulce suverénní, měli jsme k tomu dobrý důvod. V některých situacích jsme nabírali pozdě hráče, jindy jsme nezachytili krížné přihrávky před naší brankou. Oceňuji ovšem jednociferný výsledek. Ve třetím zápase jsme se snažili na domácí půdě získat alespoň nějaký bod proti poslednímu týmu z Plzně - FbC Plzeň. To se povedlo, přežili jsme i soupeřovu hru bez brankáře a zvítězili těsně o jednu branku. Kdybychom se ještě lépe připravili v trénincích, byla by síla téhle party o dost větší. Současně věřím, že k tomu směřujeme.

SC Klatovy- Gorily Plzeň 2:7
SC Klatovy - Slavia Plzeň 0:9
SC Klatovy - FBC Plzeň 2:1

Zároveň v neděli 16. 04. 2023 proběhlo v hlavním městě v O2 aréně SUPERFINÁLE roku 2023. Superfinále přihlíželo fantastických 12 538 diváků.

Mistři České republiky v ženské a mužské kategorii.

Ženy - 1. SC TEMPISH VÍTKOVICE

Muži - Tatran Střešovice

Váš Tým Florbal Klatovy