Mladší žákyně a Junioři stoprocentní!

První sněhový víkend je za námi! Konec listopadu přinesl ovšem kromě sněhu do Klatov také další cenné body! V sobotu hráli starší žáci v Plzni a mladší žákyně v Domažlicích. V neděli pak bojovali junioři doma na Čapkovce.

Starší žáci - Jaroslav Jiřík

V sobotu 27.11. na 14. Základní škole v Plzni starší žáci sehráli tři zápasy ve, kterých padalo spoustu gólů. První zápas proti Toužimi byly první poločas jednoznačně lepší v druhé polovině polevili a zápas skončil výsledkem 13:11. Druhý zápas více kombinační a našim hráčům vycházel velice dobře a porazili hladce FBC Plzeň 7:3. Poslední zápas vedoucím mužstvem tabulky GoGo Horšovský Týn byl od začátku bojovný a velice vyrovnaný bohužel v závěru byl šťastnější soupeř když v závěru mu tam spadlo snad úplně všechno výsledek 12:7.

Florbal Klatovy - TJ Sokol 1.FBC Toužim 13:11

Florbal Klatovy - FbC Plzeň blue 7:3

Florbal Klatovy - GO - GO Horšovský Týn 7:12

Mladší žákyně - Radek Mašát

V sobotu 27.11. 21 mladší žákyně odehrály další turnaj, tentokrát v Domažlicích. Ve všech třech zápasech jsme zvítězili a odjížděli s plným počtem bodů. Až na druhý zápas, ve kterém jsme museli otáčet skóre probíhalo vše hladce. Holky se snažily o kombinace, průnikové přihrávky a kontrolu hry. Někdy se nám plneni úkolů dařilo, jindy méně. Důlezite je, že jsme si dobře zahráli a dopoledne s florbalem bylo příjemné.

Florbal Klatovy - FBŠ Gorily Plzeň černí 6:2

Florbal Klatovy - TJ Tlučná 4:3

Florbal Klatovy - FbC Plzeň white 9:2

Junioři - Martin Klán

Junioři doma za 6 bodů. První zápas proti Sokolovu byl trénink pro nacvičeni herních situací, které poslední dobou s týmem trénujeme. Ve 3 oslabeních jsme pokaždé šli do 5 bez brankáře a 2 ve dvou z nich jsme se dokázali gólově prosadit. Přesilovky v poměru 6 ku 4 už nám šly hůře, alespoň víme na čem zapracovat.
S výsledkem 15:4 jsem spokojený a gratuluji Tomáši Palečkovi k prvnímu startu za juniory.

Druhy zápas byl úplně o něčem jiném. S Gorily Plzeň jsme se od začátku rvali o každý balonek. 1. Třetinu okořenila série nesmyslných vyloučení (jak z naší strany tak ze strany rozhodčích), která skončila červenou kartou pro Adama Žežulu. Po nesmyslné diskuzi, ve které ani rozhodčí nevěděli, kdo kdy se bude vracet v jakém čase z trestné lavice, jsme zvládli druhou třetinu odbránit. První část ve 3 hráčích a druhou část ve 4 hráčích. Nicméně stejně jsme dokázali třetinu vyhrát 1:0.
Třetí třetina už byla jen bramboračka plná emocí a zbytečných zákroků z obou stran, Plzeň se na konci snažila ještě sahat po bodech, nicméně drama do posledních minut jsme nedopustili. Ze zápasu odcházíme vítězně 7:5 a za víkend jsme 100%!

Florbal Klatovy - Florbal Sokolov 15:4

Florbal Klatovy - FBŠ Gorily Plzeň 7:5