Související zápasy

Florbal Klatovy
9_1634384723.png
63_20221114_123757.jpg

Mladší žákyně a elévové hráli v Plzni

Stejně jako každé pondělí, Vám přinášíme shrnutí jendotlivými trenéry našich kategorií, které o víkendu hráli! Pohodlně se usaďte nebo postojte a přečtěte si jak se nám dařilo!


Mladčí žákyně - Radek Mašát

Mladší žákyně se tentokrát představily v sobotu 12.11. v Plzni na Městské sportovní hale Lokomotiva. Pořádajícím týmem bylo domácí FbC Plzeň. Naše děvčata nastoupila v černých dresech a první zápas proti TJ Tlučná odehrála solidně. Mrzet nás může jen dorovnání soupeře na konečných 3:3 dvě sekundy do konce hrací doby. Domácí tým FbC Plzeň v našem druhém měření sil naše holky přehrával, utkání skončilo 6:3 pro soupeře, ale v konci první poloviny jsme hráli zajímavý rychlý florbal. Proti FBŠ SLAVIA Plzeň red jsme si více věřili v soubojích, byli jsme odvážnější, ale nevytěžili jsme z žádné šance pořádné zakončení. Soupeř dal v počátku utkání dvě branky, pak se hrálo dlouho bez branek, až 12 sekund před koncem jsme se dokázali přiblížit na 1:2. Bohužel už nezbyl čas na srovnání stavu.
Celkově jsme zlepšili pohyb, ale ještě je potřeba na tomto pracovat. Nutné je odstranit strach z našich hokejek, vymýšlet ve hře překvapivá řešení a hlavně si více a mnohem přesněji přihrávat. Turnaj hodnotím obecně mnohem kladněji než minulé domácí kolo.

(Musíš se tím bavit v podání našich žákyň a trenéra Mašáta)

Elévové - Jiří Klouda a Klárka Malá

Celkový herní projev se lepší a je vidět, že se děti zlepšují. Přesné výsledky nevím, ale dnes jsme porazili nebo remizovali s tými, se kterými jsme na začátku sezóny jasně prohrávali. Což po dvou měsících tréninků je známka toho, že jdeme správným směrem a že se opravdu mílovými kroky zlepšujeme. Na čem musíme určitě ještě zapracovat je soustředěnost a pohyb, ale to samozřejmě víme a snažíme se tyto dvě věci zlepšovat. Chtěl bych poděkovat jménem mým i Klárky za soudržnost a podporu všech rodičů. Co jsme si nastavili v rámci kategorie s rodiči, se nám postupně daří plnit a máme z toho obrovskou radost! 

Děkuji za další parádní turnaj a těšíme se na další!

Na obrázku náš nový fanouškouvský banner!

Přejeme Vám úspěšný vstup do nového týdne!

Váš tým Florbal Klatovy.