9_1634384723.png
8_1634384841.jpg
137_20240408_190926.jpg

Jeden z posledních herních víkendů letošní sezóny je za námi

Herní víkend nám přinesl další porci zápasů. V akci bylo hned několik družstev. Přípravka zahájila sobotní den domácím turnajem na hale CMS. Mladší žáci vyrazili do dalekého Horšovského Týna. Starší žáci v sobotu hráli v Plzni na Area D. Dorostenci v neděli hostili na Čapkovce domácí turnaj 2. ligy dorostenců. Shrnutí jednotlivých trenérů přípravky a mladších žáků najdete níže.

Přípravka - Jiří Klouda

Na sobotním kole přípravky bylo veselo. Předposlední ligové kolo našich nejmenších se neslo v pohodovém, vítězném a hlavně radostném duchu. Sehráli jsme celkem tři zápasy, které jsem zvládli, dokázali jsme se soustředit na hru a následně pak i vyhrát. Jediné negativum byla vysoká absence, a tak jsme to museli zvládnout v 6 statečných. Pro některé zúčastněné to byla premiéra, proto jsme rád, že ji mohli zažít na domácí palubovce. Děkuji rodičům za pomoc při pořádání a budu se těšit na poslední kolo letošní ligy za dva týdny! Sportu zdar, florbalu zvlášť a tomu Klatovskému zejména!

Mladší žáci - Martin Klán

V sobotu se uskutečnilo poslední kolo mladších žáků v Horšovském Týně, až na první zápas, který neměl společného nic s tím o co jsme se snažili a jak jsme poslední turnaj chtěli zakončit to dopadlo skvěle. Užili jsme si několik vyrovnaných zápasů plných šancí a zvratů a rozloučili se s několika hráči, kteří míří do starších žáků. Již teď se všichni těšíme na příští sezónu. Děkuji všem rodičům za skvělou diváckou kulisu na místě.


Váš Tým Florbal Klatovy