European Floorball Tour a třetí den!

Dnešek byl nejúspěšnějším dnem celého EFT víkendu. Nejprve juniorky zvládly utkání proti Švýcarsku a vyhrály 3:1. Ženy je dokázaly napodobit a poradily si se Švýcarkami vysoko 9:2. Junioři v Plzni bohužel nezvládli poslední utkání proti Finským juniorům a prohráli po velké bitvě 4:6. Jako poslední nastoupili Muži České reprezentace proti úřadujícím mistrům světa z Finska. V zápase již prohrávali 4:2, ale díky fantastické hře ve třetí třetině dokázali i díky odvolání golmana a hry v šesti dorovnat stav utkání na 4:4. O vítězi dnešního utkání rozhodovali nájezdy ve kterých byli šťastnější naši.

Nejprve juniorky zvládly utkání proti Švýcarsku a vyhrály 3:1. Juniorky navíc díky dnešní výhře končí na fantastickém prvním místě celého turnaje. Ženy je dokázaly napodobit a poradily si se Švýcarkami vysoko 9:2. Junioři v Plzni bohužel nezvládli poslední utkání proti Finským juniorům a prohráli po velké bitvě 4:6. Jako poslední nastoupili Muži České reprezentace proti úřadujícím mistrům světa z Finska. V zápase již prohrávali 4:2, ale díky fantastické hře ve třetí třetině dokázali i díky odvolání gólmana a hry v šesti dorovnat stav utkání na 4:4. O vítězi utkání rozhodovali nájezdy ve kterých byli šťastnější naši. Porážíme tak Finskou reprezentaci po 7 letech a končíme na turnaji na fantastickém druhém místě.