Související zápas

Florbal Klatovy
TJ Centropen DačiceKlatovy
7:6
so 11. 11. 2023 19:00 @ SH Dolní Cerekev, Divize, 10. kolo
9_1634384723.png
117_20231114_073949.jpg

Elévové řádili v Sušici a Muži vezou hořkou prohru z Dačic

Družstvo našich elévů hrálo v sobotu v nedaleké Sušici, kde pořádal tým Otavských Vyder! Muži podlehli v samotném závěru týmu z Dačic.

Shrnutí jednotlivých trenérů našich kategorii. Najdetre níže.

Elévové - Roman Fukal

8. kolo ligy elevů v Sušici nám přineslo 3 výhry a bohužel 1 prohru. První zápas s FbC Plzeň modří skončil výhrou, ačkoliv s prvními zápasy v turnajích míváme obvykle potíže. Druhý zápas proti Otavským Vydrám (kluci) prověřil naše schopnosti po herní stránce a také brankáře hrát v oslabení (3 na 4), kdy jsme dostali minutové vyloučeni. I přes tuto novinku v pravidlech jsme dosáhli vítězství. Třetí zápas proti Otavským Vydrám (dívky) se odvíjel v naší režii a soupeř si s naší hrou nevěděl rady. Čtvrtý zápas proti TJ Tlučná se po vstřeleném gólů do soupeřovy brány nepovedl. Ztratili jsme motivaci, koncentraci a zápal do hry. Bohužel jsme našemu brankáři nedopřáli v žádném zápase čisté konto. Do příštího turnaje máme co zdokonalovat a víme na čem zapracovat. Děkujeme všem rodičům za podporu a fandění :)

Muži - Martin Klán

Sobotní zápas v Dačicích se mi těžko hodnotí, trpká hořkost a ztráta 3 bodů. Celý zápas jsme byli lepším týmem, vycházelo nám přecházet střed hřiště, přenášet hru přes osu, problém nám dělal střed hřiště, který soupeř nekompromisně zavřel a čekal na naše chyby, dělali nám problém brejky, ze kterých soupeř nekompromisně trestal. Bohužel jsme se i díky třetí straně nezvládli plně soustředit na svůj výkon a často řešili mnoho jiných věcí než samotnou hru. Nesvědčí nám, když máme určovat tempo a styl utkání. Prohra nám trošku zkomplikovala následný průběh sezóny, ale stále máme vše ve svých rukou. Těšíme se na odvetu.

Váš tým Florbal Klatovy