9_1634384723.png
8_1634384841.jpg
142_20240610_153820.jpg

dorostenecká účast na turnaji Nisaopen v Liberci

Poslední víkend v květnu vyrazil náš dorost doplněný o několik starších žáků a dvě dívky na liberecký turnaj Nisaopen, na kterém měl náš oddíl premiérovou účast. Dorost skončil na celkovém 13 místě, kdy se jim o 2 body nepodařilo postoupit z minitabulky třetích týmů po umístění ve skupině. Hodnocení turnaje a samotný program si můžete přečíst níže. Těšíme se na příští rok a na blížící se Prague games.

Tomáš Joachimsthaler

 Na turnaj do Liberce jsme dorazili již ve večerních hodinách ve čtvrtek, aby jsme měli čas na aklimatizování. Po večeři přišel meeting s hráči, kde jsme si řekli pár informací a čeho by jsme chtěli na turnaji dosáhnout. Jelikož se hrálo až v pátek k večeru, udělali jsme ještě před zápasem teambuilding v liberecké zoo, kde hráči měli plnit úkoly, které jsme vymysleli. Poté už přišel zápas a soustředění jen na výkon. První zápas proti IBK Caspa, tým který byl sloužen z hráčů Karlových Varů jsme bohužel prohráli 6:1. Soupeř nám ukázal, že turnaj nebude vůbec jednoduchý.

Další zápasy pokračovali v sobotu, čekali nás za celý den tři zápasy.

První zápas soboty proti Františkově školce, byl soupeř první polovinu lepší druhou polovinu jsme ho jasně přehrávali a šahali po 3 bodech, zápas skončil remízou 3:3. Druhý zápas dne proti ASK Bystřice, bohužel se nám absolutně nedařila koncovka, šancí jsme měli spoustu. Prohra 2:0 nás bohužel stála lepší umístění ve skupině. Poslední zápas proti FBC Panthers Liberec náš nejlepší zápas ve skupině výhra 5:0. Bohužel postup ze skupiny nám utekl o 2 body. Večer už nás čekala jen večeře a liga mistrů kde vyhrál Real Madrid, já měl radost zbytek týmu vůbec . V neděli nás čekal jen úklid a odjezd směr Klatovy. Cestou domů jsme ještě jeli zafandit do Kolovče na volejbalový zápas maminky Lucky Chalupové.

Turnaj hodnotíme spíše kladně, ukázali jsme, že dokážeme hrát kvalitní florbal jen v tom pokračovat do sezony. Za hráče, trenéry a klub bych moc chtěl poděkovat skupince rodičů, která s námi do města pod Ještědem vyrazila. Vážíme si pomoci a skvělé divácké atmosféry a budeme se moc těšit na další společné zážitky.

Váš tým

FLORBAL KLATOVY