Další domácí turnaj, tentokrát v podání dorostenců

V neděli 25.09. odehráli doma svůj první turnaj také naši dorostenci. Premiéru na naší lavičce zažil náš nový trenér Adam Hašek!

Dorostenci - Adam Hašek

O víkendu proběhl na Čapkovce další domácí turnaj. Tentokrát byli na řadě dorostenci. Svou premiéru na Klatovské lavičce zaznamenal také nový asistent trenéra Adam Hašek! Níže najdete shrnutí turnaje samotným Adamem.

Chlapci nastoupili ke dvěma utkáním. Nejrpve je čekal Tachov a následně fúze Plzeňských Goril a Tlučné. Od počátku bylo jasné, že obě utkání budou vělice náročné. Úzký kádr složený ze sedmi hráčů toho je důkazem.

V prvním zápase proti Tachovu, kluci ukázali, že mají dostatečnou herní kvalitu a zaskočii velice silného soupeře vysokou porážkou 8:1. Hattrickem se blískl Jan Baxa.

Druhý zápas jsme sice brzo vedli, ovšem soupeř se následně dostal do zápasu a začátkem třetí třetiny již otočil skóre zápasu na 1:3. Začal souboj s časem. Ten jsme nakonec vyhráli a díky skvělým třem posledním minutám jsme dokázali vybojovat cennou remízu.

Jsem na kluky nesmírně pyšný a doufám, že budeme v kvalitním přístupu pokračovat i nadále.